Ashampoo Magical Optimizer indir,download,yükle - Sistem Araçları - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Sistem Araçları » Ashampoo Magical Optimizer
   Ashampoo Magical Optimizer
  Boyutu : 4.7 Mb
  Kullanım Süresi : 30/40 gün
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows 2000/XP/Vista
  Üretici Firma : Ashampoo GmbH & Co. KG
  Ekleme Tarihi : 08-02-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Ashampoo Magical Optimizer bir sistem iyileştirme yazılımıdır. Sabit diskiniz üzerinde biriken gereksiz dosya ve klasörler sisteminizden tam verim alamamanıza, uygulamaların komutlarınıza geç yanıt vermesine neden olmaktadır. Bu gereksiz veriler silinmediğinde sistem üzerinde yük oluşturmakta ve sistem sürekli hantallaşmaktadır. Yazılımın temel amacı da bu gereksiz verileri sistem üzerinden temizleyerek, performans artışı sağlamaktır. Türkçe dil desteğinin olması kullanımını daha da kolaylaştırmaktadır. Yazılımın arayüzü zaten oldukça iyi tasarlandığından kullanımı çok basittir.

Yazılımın kullanımından dolayı sistemde herhangi bir sorun olmamaktadır. Güvenle kullanabileceğiniz bu yazılım yine de her ihtimale karşı işlemlerini gerçekleştirmeden önce yedek almaktadır. Ayrıca yapmış olduğu işlemlerinin istatistiklerini de görebileceğiniz bu araç sistem performansını tek tıklama ile de gerçekleştirmenize imkan tanıyan "One-Click Optimization" adlı bir uygulama ile birlikte gelmektedir.

3 Temel Temizlik İşlevi

 • İnternet Temizliği
  İnternet tarayıcınızca gezinti yaparken biriken önbellek verileri, çerezler, gezilen site listeleri temizlenmektedir. İnternet Explorer, Opera ve Firefox tarayıcılarının üçü üzerinde de bu işlem uygulanabilmektedir. Bu sayede hem tarayıcınızın hem disk alanınızın biriken verilerden kurtulmasını sağlamış olursunuz.

 • Sürücü Temizliği
  Sabit diskinizde birikmiş olan geçici dosya ve klasörler, yedek dosyaları, gereksiz dosyalar, disk denetim dosyaları silinerek sistem performansı arttırılmaktadır. Bölümlenmiş olan sabit diskiniz üzerinde temizlik yapılmasını istediğiniz bölümleri seçme şansınız da bulunmaktadır. Dışlanan nesneler bölümüne ekleme çıkarma yaparak hangi dosya klasörlerin temizleneğini de ayarlayabilirsiniz.

 • Kayıt Defteri Temizliği
  Windows Kayıt Defteri sistem üzerinde çalışan her uygulamanın kayıtlarının tutulduğu, sistemin kök dosyalarının bulunduğu alandır. Bu alanda özellikle yüklenip silinen uygulamalar yüzünden gereksiz veriler birikmektedir. Bu da sistem kararlılığını bozmaktadır. Bu araç kayıt defterindeki gereksiz verileri silerek sistem performansını normal haline getirme görevi yapmaktadır.

  İyileştirme Modülleri

 • Kendiliğinden İyileştirme
  Yazılım bu modülle sahip olduğu 3 temizlik aracını kullanarak sistemi kendiliğinden iyileştirmektedir. Bu modülün hangi alanları temizleyeceğini, ne şekilde çalışacağını "Tercihler" bölümünden ayarlayabilirsiniz.

 • Elle İyileştirme
  İstediğiniz temizlik aracını seçerek kendi denetimizin altında sisteminizi iyileştirmenizi sağlayan modüldür. Bu modülle her temizlik aracı ayrı ayrı çalıştırılabilmektedir.

  Yazılımın Genel Özellikleri

 • Basit ve mükemmel: gereksiz kullanılan alanları hızlıca boşaltma
 • Kolay kullanım: yalnızca tek tıklama ile ihtiyaç duyulan temizliğe başlama
 • İnternet temizleme: gereksiz internet artıklarını temizleme
 • Sürücü temizleme: sabit disk üzerindeki gereksiz dosyaları temizleme
 • Kayıt defteri temizleme: Windows merkezi veritabanı üzerindeki kayıt defterini düzenleme
 • Elle başlatılan kişisel temizleme modülü
 • Silinen dosyaların yedeklerini oluşturma
 • İstatistiksel geçmiş: taranan ve silinen dosyaların sayısını gösterebilme
 • İnternet yoluyla güncellemeleri yükleyebilme
 • Çoklu dil desteği

  Not 1: Yazılımın normal deneme süresi 30 gündür. 40 günlük deneme sürümünü kullanabilmeniz için gerekli kayıt kodunu buraya tıklayıp, adımları izledikten sonra e-posta hesabınıza gelecek olan postadan edinebilirsiniz.

  Not 2: 40 günlük deneme süresinin ardından yazılımı kullanabilmeniz için 13 dolar ödeyerek satın almanız gerekmektedir.

  Anahtarlar:Ashampoo Magical Optimizer indir,Ashampoo Magical Optimizer download,Ashampoo Magical Optimizer indir,Ashampoo Magical Optimizer çek,Ashampoo Magical Optimizer,Ashampoo Magical Optimizer mp3,Ashampoo Magical Optimizer şarkı sözü,Ashampoo Magical Optimizer film indir,Ashampoo Magical Optimizer film,Ashampoo Magical Optimizer açıklama,Ashampoo Magical Optimizer bul,Ashampoo Magical Optimizer video,Ashampoo Magical Optimizer bedava
 •  
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Ashampoo Magical Optimizer
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  DiskState
  Cacheman
  MRU Blaster
  Uninstall Manager
  PCI List
  DiskExplorer for NTFS
  WinOpenLocker
  Visual Basic Run-Time Red
  SyncBack
  BIOS Agent
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır