Desktop Maestro indir,download,yükle - Bakım - Onarım - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Bakım - Onarım » Desktop Maestro
   Desktop Maestro
  Boyutu : 4.7 Mb
  Kullanım Süresi : 15 gün
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows 98/Me/2000/XP/Vista
  Üretici Firma : PC Tools
  Ekleme Tarihi : 07-10-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Desktop Maestro, kayıt defterini temizleme, sistemi denetleme ve gizliliği koruma özelliklerine sahip hepsi bir arada uygulamasıdır. Ödül kazanmış Registry Mechanic ve Privacy Guardian programlarının çeşitli özelliklerinin kombinasyonuyla oluşturulmuş olup, sahip olduğu araçlarla sistem performansınızı optimize etme ve gizliliğinizi korumayı amaçlar.

 • Kayıt Defteri Temizleyicisi
  Desktop Maestro ile tek tıklamayla güvenli bir şekilde Windows kayıt defterini temizleyebilir, onarabilir ve optimize edebilirsiniz. Windows kayıt defterindeki sorunlar, bilgisayarınızda çeşitli arızalara, yavaş performansa ve hata mesajlarına sebep olur. Desktop Maestro, yüksek performanslı bir algılama algoritması kullanarak hızlı bir şekilde Windows kayıt defterindeki eksik ve hatalı referansları tespit eder. Bu sorunlar hatalı veya tamamlanmamış program kaldırmaları, kayıp veya bozuk donanım sürücüleri ve hatalı başlangıç programları gibi birçok sebep için ortaya çıkabilir. Birkaç kolay adımla Desktop Maestro, geçersiz girişler için kayıt defterinizi tarar ve bulunan kayıt hatalarını listeler. Size sunulan listeden istediğiniz öğeyi seçip temizlenmesini sağlayabileceğiniz gibi, tüm hataların otomatik olarak onarılmasını da sağlayabilirsiniz. Yazılım ile onarım yapmadan önce kayıt defterini yedekleyip, onarımdan sonra olası bir hatada kayıt defterini kurtarma işlemini kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

 • Gizlilik Koruması
  Çevrimiçi ve bilgisayar aktivitelerinizin tüm izlerinin bilgisayarınızdan sürekli ve kurtarılamaz bir şekilde temizlenmesi ve gizliliğiniz Desktop Maestro`nun Privacy Guardian özelliği tarafından güvence altındadır. Web sitelerini her ziyaret edişinizde bilgisayarınızda depolanan ve gizli Windows konumlarına kaydedilen bilgiler; geçici dosyalar, çerezler, sistem kayıtları ve index.dat dosyasındadır. Web tarayıcıları, bazı geçici internet dosyaları ve çerezlerin silinmesine izin verdiğinden, sadece kısmi gizlilik koruması sağlar; ama Privacy Guardian gizlenmiş tüm dosyaların dışındaki verileri temizler ve güvenli bir şekilde siler. Yazılım, eski ve kullanılmamış geçici kayıtları temizleyerek, değerli sabit disk alanınızı boşaltır ve sistem performansınızı hızlandırır. Bunun yanı sıra Windows, Microsoft Office, Netscape, Windows Media Player ve Internet Explorer`dan basit ve güvenli bir şekilde hassas dosyaları temizlemenize izin verir.

 • Sistem Optimizasyonu
  Desktop Maestro, aktif olarak sistem kullanımı, işlemci, bellek ve boş disk alanını optimizasyon ve performans özelliklerini kullanarak takip etmenizi sağlar. Yazılımın kayıt defteri sıkıştırma özelliği, kayıt boşluklarını ve bozuk anahtarları kaldırarak, daha fazla uygun bellek ile bilgisayarınızın hızlı başlamasını sağlamanın yanı sıra Windows kayıt defterini analiz eder, onarır ve sıkıştırır. Sistem optimizasyon fonksiyonu, sistem performansını ve kullanımını geliştirmek için çeşitli uygulamalar hazırlar. Windows Disk Birleştirici`ye göre daha modern bir arayüze sahip olan dahili birleştirme aracı ise hızlı dosya erişimi için diskinizdeki dosyaları optimize eder.

  Yazılımın lisanslı sürümünü 39.95$ ödeyerek satın alabilirsiniz.

  Anahtarlar:Desktop Maestro indir,Desktop Maestro download,Desktop Maestro indir,Desktop Maestro çek,Desktop Maestro,Desktop Maestro mp3,Desktop Maestro şarkı sözü,Desktop Maestro film indir,Desktop Maestro film,Desktop Maestro açıklama,Desktop Maestro bul,Desktop Maestro video,Desktop Maestro bedava
 •  
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Desktop Maestro
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  Doc Repair
  Free Error Cleaner
  Fix My Registry
  HDD Scan and Repair
  TweakNow PowerPack 2006 P
  Registry Healer
  Registry Clean Expert
  Access DB Onar
  Advanced System Cleaner
  CleanCache
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır