Dict İngilizce Programı indir,download,yükle - Dict İngilizce Programı - Eğitim Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Eğitim » Dict İngilizce Programı » Dict İngilizce Programı
   Dict İngilizce Programı
  Boyutu : 3.04 Mb
  Kullanım Süresi : Günde 3 Kelime
  Dili : Türkçe
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : Dict
  Ekleme Tarihi : 02-11-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Dict İngilizce Dil Programı, 3500`den fazla en çok kullanılan İngilizce kelimenin anlamını ekrana belirlediğiniz sürelerde çıkararak kelime ezberlemekte zorlanan veya pratik yapmak isteyenlerin çok işine yarayacak faydalı bir programdır.

Siz bilgisayarınızda bir iş yaparken veya internette gezinirken ekranınızın en üstünde karşınıza çıkan bu kelimeleri yaptığınız işle ilgili cümle kurup kullandığınızda kolay kolay unutmazsınız.

Özellik kısıtlamalı sürümünde günde maksimum 3 kelime gösterir. Programı 5 YTL karşılığı satın aldığınızda ise günde 3 kelime sınırı kalkar.

Kurulum Yardımı :
 • Prgramı internet üzerinden bilgisayarınıza yükledikten sonra yüklenen dosyaya çift tıklayarak kurulum programını çalıştırınız.
 • Karşınıza çıkan yönergeleri takip ederek programı bilgisayarınıza kurma işlemini bitirdikten sonra Başlat (Start) Menüsünden Dict isimli kısayola tıklayarak programı çalıştırınız. Program çalıştırıldığında bilgisayarınızın sağ alt köşesinde saat göstergesinin yanında kitap resmi belirecektir.
 • Bu kitap resminin üzerinde sağ tıklama yaptığınızda açılan menüden kelimelerin kaç dakikada bir gösterilmesini istediğinizi seçebilir, programın kelime gösterimi yapmasını durdurabilir veya programı kapatabilirsiniz.
 • Yine aynı menü yardımıyla Lisans Talebinde bulunabilirsiniz.

  Programı satın almak için üretici sitesindeki iletişim sayfasından irtibata geçebilirsiniz.

  İnnDir.com Yorumu : Gerek işlev gerekse de ücretinin çok makul olması sebebiyle ingilizce öğrenmek, bilgisini tazelemek isteyen herkese şiddetle tavsiye ederiz.
  Program Üst Editörlerimizden Acne tarafından kurulup test edilerek bu yorum yazılmıştır.

  Anahtarlar:Dict İngilizce Programı indir,Dict İngilizce Programı download,Dict İngilizce Programı indir,Dict İngilizce Programı çek,Dict İngilizce Programı,Dict İngilizce Programı mp3,Dict İngilizce Programı şarkı sözü,Dict İngilizce Programı film indir,Dict İngilizce Programı film,Dict İngilizce Programı açıklama,Dict İngilizce Programı bul,Dict İngilizce Programı video,Dict İngilizce Programı bedava
 •  
  Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
   
  Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
  İsminiz
  E-Mailiniz
  Yorumunuz
   
  .
  Dict İngilizce Programı
  SEÇMECE PROGRAMLAR
  Dict İngilizce Programı
   

     

  Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır