F-Secure Mydoom Temizleme Aracı indir,download,yükle - Antivirüs - Araçlar Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Araçlar » Antivirüs » F-Secure Mydoom Temizleme Aracı
   F-Secure Mydoom Temizleme Aracı
  Boyutu : 60 Kb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Ingilizce
  Platform : Windows (Tümü)
  Üretici Firma : F-Secure
  Ekleme Tarihi : 31-01-2004

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Son günlerde tüm internet kullanıcılarının başına bela olan Mydoom virüsünü, eğer buılaşmışsa, sisteminizden temizlemeniz için F-Secure tarafından üretilmiş bir temizleme aracıdır. Program komut satırından çalıştırılıyor. Yani grafik bir arayüzü yok. İndireceğiniz ZIP dosyasının içindeki EXE uzantılı dosyaya tıklamanız yeterli. Program sisteminizde Mydoom olup olmadığını araştırıyor varsa siliyor. Ayrıca bu program, virüsün yeni ortaya çıkan Mydoom.B sürümünü de tanıyıp silebiliyor.

Mydoom virüsü, e-mail ve dosya paylaşım programları ile, şimdiye dek görülmemiş bir hızla yayılan, antivirüs üreticileri tarafından orta-yüksek bir tehlike riski içerdiği söylenen yeni bir virüs. Bu virüs hergün e-mail adreslerine "hello", "hi", "test" gibi başlıklarla, 30-31 Kb boyutlu, EXE, PIF, BAT, SCR gibi uzantılı dosyalar eklenmiş e-mail mesajlarıyla gönderiliyor ve bu e-maillerdeki programlar çalıştırıldığında virüs sisteme bulaşıp kendini diğer başka e-mail adreslerine göndermeye başlıyor. Uzmanlar bu virüs ile DoS saldırıları yapılabileceğini (ve hatta yapıldı) belirtiyor.
Anahtarlar:F-Secure Mydoom Temizleme Aracı indir,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı download,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı indir,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı çek,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı mp3,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı şarkı sözü,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı film indir,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı film,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı açıklama,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı bul,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı video,F-Secure Mydoom Temizleme Aracı bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
F-Secure Mydoom Temizleme Aracı
SEÇMECE PROGRAMLAR
AOL Active Virus Shield
QnScan
Symantec Mydoom/Novarg Vi
FixBlast Removal Tool
Rising Antivirus Personal
CodeRed Removal Tool
Haysoft SoBigRemover
F-Secure Anti-Virus
Blaster Worm Removal Tool
ViruSafe Web
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır