Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) indir,download,yükle - İnternet - Mac Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Mac » İnternet » Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için)
   Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için)
  Boyutu : 18.3 Mb
  Kullanım Süresi :
  Dili : Türkçe
  Platform : Mac OS X
  Üretici Firma : Mozilla
  Ekleme Tarihi : 19-10-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
Üreticiden : Akıllı istenmeyen posta süzme sistemi, besleme (ör. RSS, Atom) okuyucu, hızlı arama ve daha fazlasıyla Thunderbird, e-posta yönetimini hiç olmadığı kadar hızlı, güvenli ve basit kılıyor.

Neden Thunderbird?
Thunderbird size daha hızlı, daha güvenli ve daha verimli bir e-posta deneyimi sunuyor. Siz postalarınızı okurken, Thunderbird de virüsleri ve istenmeyen postaları gelen kutunuzdan uzakta tutar. Thunderbird`ü e-posta istemcisi ve besleme okuyucu olarak kullanmanızın size sağlayacağı kolaylıklar aşağıda sıralanıyor.

İstenmeyen Postaları Durdurmada Birebir
Thunderbird en etkili istenmeyen posta süzme özelliğiyle işinizi kolaylaştırır. E-postalarınız hesabınıza ulaşır ulaşmaz incelenir ve istenmeyen postalar diğerlerinden ayrılır. Böylece size gerçekten okumak istediklerinize gözatmak için zaman kalır. İstenmeyen postaları doğrudan silmeyi seçebileceğiniz gibi, istediğiniz bir dizine de yönlendirebilirsiniz.

Sizin Postanız, Sizin Kurallarınız
E-postalarınıza istediğiniz biçimde bakın. Thunderbird`ün yeni üç sütunlu görünümüyle e-posta yönetimini işkence olmaktan çıkarın. Araç çubuğunda istediğiniz gibi oynama yapın, programın görünümünü seçtiğiniz tema ile dilediğiniz biçimde değiştirin.

Güvenli ve Sağlam
S/MIME, sayısal imzalama, ileti şifreleme ve güvenlik aygıtı sertifikalarıyla yazılanları sadece siz ve istedikleriniz okusun.

Yararlı Özelliklerle Dopdolu
Thunderbird`ün sunduğu özellikler ve kolaylıklar arasında IMAP/POP desteği, besleme (ör. RSS, Atom) okuyucu, HTML ile biçimlendirilmiş e-posta desteği, hızlı arama, gelişmiş ileti süzme, alındı onayı, etiketleme, akıllı adres defteri ve LDAP bütünleşmesi, aktarma araçları ve e-posta ve haber grubu hesaplarını yönetebilme yer alır.

Eklentilerle Sınırsız Özellik ve Esneklik
Thunderbird size eklentiler aracılığıyla yeni özellikler ve işlevler ekleme olanağı tanır. Sizi dar kalıpların dışına taşıyan eklentiler sayesinde özel gereksinimlerinizi çok basit ve zahmetsiz bir biçimde karşılayabilisiniz.

Anahtarlar:Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) indir,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) download,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) indir,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) çek,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için),Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) mp3,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) şarkı sözü,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) film indir,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) film,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) açıklama,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) bul,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) video,Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için) bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
Mozilla Thunderbird (Türkçe - Macintosh için)
SEÇMECE PROGRAMLAR
SolarSeek
Mozilla Thunderbird (Maci
Hamachi (OS X)
Cabos (Macintosh)
Snak
PureFTPd Manager
AbleFtp (Mac OS X)
FTPeel
WebButtons
Poisoned
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır