VueScan Professional Edition (Mac OS X) indir,download,yükle - Araçlar - Mac Programları
programkolik.net - Dosya ve Program Arşivi 13 Ana 354 Alt kategoride Toplam: 10.704  Dosya/Program bulunmaktadır.


İnternette Ara

Dost Siteler
İstatistikler
Ana Kategori

13

Alt Kategori

 354

Toplam Dosya

 10.704

Ana Sayfa » Mac » Araçlar » VueScan Professional Edition (Mac OS X)
   VueScan Professional Edition (Mac OS X)
  Boyutu : 1.43 Mb
  Kullanım Süresi : 7 gün-%50 dönüştürme
  Dili : Ingilizce
  Platform : Mac OS 9.x
  Üretici Firma : Hamrick Software
  Ekleme Tarihi : 16-10-2007

[PROGRAMI / DOSYAYI YÜKLE]


Tanıtım:
VueScan Professional Edition, dünyanın en popüler tarayıcı yazılımlarından birisidir. Yazılım, fotoğrafçılar, ev kullanıcıları, tarama hizmeti verenler ve şirketler tarafından yaygın bir biçimde kullanılmaktadır. VueScan, en yüksek kalitede tarama işlemleri yapabilen, mükemmel renk değerlerine ve dengesine sahip sonuçlar alınabilen bir yazılımdır.

Kullanımı oldukça kolay olan yazılım soluk renk düzeltme, toplu tarama ve profesyonel fotoğrafçılar tarafından kullanılabilecek diğer gelişmiş özelliklere de sahiptir. Kullanıcıların sistemlerinde hiçbir olumsuz değişiklik yapmayan yazılım aynı zamanda işletim sistemine herhangi bir ek araç yüklememektedir. Tüm diğer tarayıcı yazılımları gibi bunlar olmadan işlevlerini sürdürmeye devam etmektedir.

VueScan gelişmiş tarama seçeneklerine, güçlü özelliklere, renk canlılığını ve en iyi renk dengesini sağlama yeteneklerine sahiptir. 700`den fazla tarayıcıyı ve 209 ayrı dijital kameranın RAW dosya biçimini desteklemektedir. Eğer elinizde bir tarayıcı var ve siz bunu sürücüsü olmadığı için kullanamıyorsanız VueScan ile bu artık bir engel değil!

Anahtarlar:VueScan Professional Edition (Mac OS X) indir,VueScan Professional Edition (Mac OS X) download,VueScan Professional Edition (Mac OS X) indir,VueScan Professional Edition (Mac OS X) çek,VueScan Professional Edition (Mac OS X),VueScan Professional Edition (Mac OS X) mp3,VueScan Professional Edition (Mac OS X) şarkı sözü,VueScan Professional Edition (Mac OS X) film indir,VueScan Professional Edition (Mac OS X) film,VueScan Professional Edition (Mac OS X) açıklama,VueScan Professional Edition (Mac OS X) bul,VueScan Professional Edition (Mac OS X) video,VueScan Professional Edition (Mac OS X) bedava
 
Bu Program Hakkında Ne Düşünüyorsunuz?
 
Bu Program İçin Yorum Yapılmadı. İlk Olmak İster misin?
İsminiz
E-Mailiniz
Yorumunuz
 
.
VueScan Professional Edition (Mac OS X)
SEÇMECE PROGRAMLAR
Nvu (Macintosh)
MySQL Query Browser
MacQibla
EarthDesk (Macintosh)
Google Earth (Macintosh)
FLV Viewer
Nvu (Macintosh)
FreeDMG
Boot Camp
PasswordMenu
 

   

Copyright © 2007 Tüm Hakları Saklıdır